Epcos B32656S0105K563 Mkp Protection Capacitor
No reviews yet Write a Review
Condition:
New
SKU:
190438
Shipping:
Free Shipping
Quantity Type:
Pcs
Get a Quote
Epcos
B32656S0105K563
1µF 1000V
Mkp 10% T3
Mkp Snuffer 100V 1Uf
Made In Spain
Weight: 50 Gm
Shipping Options
Processing and Delivery
Express Delivery
Arrange Your Own Shipping
Local Customs Charges
Order Status and Issues
If you have not received your order or if there are any concerns, please consider the following:
Buyer's FAQs - Clearing Up Common Questions
FREE & FAST WORLDWIDE SHIPPING
100% Secured Payments