Lot Of 2X Potter & Brumfield T92S7A22-240 Power Relay 30A 277VAC
No reviews yet Write a Review
Condition:
New
SKU:
44121
Shipping:
Free Shipping
Quantity Type:
Lot
Get a Quote
Potter & Brumfield T92S7A22-240
Potter & Brumfield
Tyco Electronics
T92S7A22-240
N.O.: 30A 277Vac
20A 28Vdc
1Hp 120Vac
3Hp 240Vac
Tv10 120Vac
240V~
20A 400V~
Cu 60/75°C Wire Only
0836
Part No: 609644
Partname: Relay (2 Pole) (240 V)
Makerref: 00-087714-042-3
Made In China
Weight: 90 Gm
Shipping Options
Processing and Delivery
Express Delivery
Arrange Your Own Shipping
Local Customs Charges
Order Status and Issues
If you have not received your order or if there are any concerns, please consider the following:
Buyer's FAQs - Clearing Up Common Questions
FREE & FAST WORLDWIDE SHIPPING
100% Secured Payments